Prace pomocnicze na produkcji od września

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

Agencja Pracy OTTO Work Force Polska Sp. z o.o (Nr.wpisu do rejestru zatrudnienia:2590) poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI ( Igołomska 25)

Numer referencyjny: KK/PROD/07/2016

OFERUJEMY:

- umowę zlecenie

- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 lub 22-6)

- możliwość ustalenia elastycznego grafiku

- możliwość pracy tylko w weekendy

Obowiązki:

-Proste prace pomocnicze

Wymagania:

-osoby pełnoletnie

- chęć pracy w systemie zmianowym

- mile widziany status ucznia bądź studenta

Prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 797340609

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.