Prace pomocnicze na hali

OTTO Work Force

OPOLE, opolskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: OPOLE

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko

Nr ref: SM/MPH/04/2018

Opis stanowiska:
- pomoc w przebudowie hali
- prace porządkowe
- podnoszenie, przenoszenie i układanie artykułów,
- prace porządkowe na stoisku,
- inwentaryzacyjne prace porządkowe

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy zlecenie
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę zmianową
- miłą atmosferę pracy

Wymagania
- posiadanie książeczki sanepidowskiej z aktualnymi badaniami lub chęć jej wyrobienia
- poważne i odpowiedzialne podejście do pracy
- sumienność i zaangażowanie w podejmowane obowiązki

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 774079475
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem “Prace pomocnicze na hali”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.