Prace pomocnicze na dziale druku

Axell Polska

Bolesław, małopolskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób do prac pomocniczych na dziale druku

Oferta pracy tymczasowej

Zakres czynności:
- sprawdzenie stanu realizacji zleceń przy przejęciu zmiany,
- kontrolowanie stanu realizacji zleceń na zmianie,
- przygotowywanie surowców pod wybrane produkcje,
- bieżącą kontrole materiałów eksploatacyjnych, półproduktów i surowców.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość obsługi programu MS Excel,
- wykształcenie min. średnie,
- dobrze rozwinięte zdolności manualne,
- komunikatywność, umiejętność pracy w grupie,
- dobra organizacja czasu pracy.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji