Prace magazynowe

Axell Polska

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Axell Polska poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive osób do prac magazynowych

Co będzie należało do Twoich obowiązków ?

- przyjęcie towarów, komponentów na magazyn,
- kompletacja towarów, segregacja i kontrola jakości opakowań,
- przygotowanie towarów do wysyłki,
- prace porządkowe.

Co oferujemy ?
- możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość nawiązania długoterminowej współpracy,
- stawkę godzinową + możliwość uzyskania premii.

Wymagania

Jakie są nasze oczekiwania ?

- zaangażowanie i chęć do pracy,
- dyspozycyjność,
- dokładność,
- doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane).

Dołącz do Nas, zaaplikuj już teraz!

Oferta pracy tymczasowej.

* Agencja Pracy Tymczasowej Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji