Prace magazynowe w sklepie meblowym - Podkowa Leśna 27/10/2014r.

OTTO Work Force

Podkowa Leśna, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Podkowa Leśna

Obecnie dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej sieci sklepów meblowych poszukujemy:
Prace magazynowe w markecie meblowym,
Miejsce pracy: Podkowa Leśna,
Nr Ref. PO/LES10/2014/TOW
Opis stanowiska:
• Wykładanie towaru w markecie branży budowlanej dnia 27.10.2014r.(skręcanie mebli itp.),
• Dbałość o estetykę sklepu,
• Czynności porządkowe,
• Zatowarowanie sklepu,
Wymagania:
• Chęć i motywacja do pracy,
• Dyspozycyjność dnia 27.10.2014r. (poniedziałek),
• Sumienność,
• Odpowiedzialność,
Oferujemy:
• Umowa zlecenie
• Możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.