Prace magazynowe -praca dorywcza Dąbrowa Górnicza

OTTO Work Force

Dąbrowa Górnicza , śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

Obecnie OTTO Polska Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Prace magazynowe - praca dorywcza

Rejon: Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie

Nr ref. HF/PM12/2014/DG

Opis stanowiska pracy:

-Rozładunek/załadunek towarów z samochodów,
-Sortowanie oraz pakowanie artykułów,
-Prace porządkowe,
-Prace magazynowe.

Wymagania:

-Dyspozycyjność,
-Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
-Umiejętność współpracy w zespole,
-Rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.