Prace magazynowe - obsługa wózka widłowego

OTTO Work Force

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bydgoszcz

OTTO Polska Sp. Z o.o jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. ref.: SK/KNW/10/2014

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego
- prace magazynowe
- wydawanie towaru z magazynu

Oferujemy:
- wynagrodzenie godzinowe+dodatkowe nagrody pieniężne za efektywną pracę
- umowę zlecenie
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózka widłowego (reach truck)
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- doświadczenie w pracach magazynowych
- dyspozycyjność
- zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.