Prace magazynowe Holandia - zbieranie zamówień/załadunki/rozładunki/zwroty

Beetsma Sp. z o.o.

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. (cert. 5169) dla swojego holenderskiego klienta poszukuje zmotywowanych kandydatów do pracy w Holandii na stanowiska magazynowe. Poszukujemy order pickerów, osób na załadunki/rozładunki towarów, osób pracujących na dziale zwrotów, operatorów wózków wysokiego składu.

Termin rozpoczęcia: możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zakres obowiązków:
- kompletowanie zamówień na magazynie
- układanie kompletnych zamówień
- praca w systemie voice pick, ze skanerem, na słuchawce
- załadunki/rozładunki kontenerow
- przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania:
- dyspozycyjność do wyjazdu
- dobry stan zdrowia
- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie za granicą
- możliwość dłuższej współpracy
- zakwaterowanie, transport i ubezpieczenie
- pomoc w załatwieniu formalności
- opiekę koordynatora

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka