Prace Magazynowe dla Pań, Panów , operatorów wózków widłowych - Hückelhoven

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.
Aktualnie poszukujemy osób do prac magazynowych przy konfekcjonowaniu, pakowaniu towarów pod wysyłkę oraz operatorów wózków widłowych do pracy w firmie logistycznej w miejscowości Hückelhoven (Nadrenia Północna Westfalia).

Zakres obowiązków: ogólne prace magazynowe, kompletowanie zamówień. załadunek / rozładunek towaru.

Oferujemy:
- opiekę polskiego koordynatora,
- ZAGWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie: 8 - 9 eur netto / h - zależne od umiejętności
- ubezpieczenie zdrowotne,

Więcej szczegółów pod numerami telefonów: 664 092 467,

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny

- mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego (wyższa stawka!);

- mile widziane prawo jazdy i własny samochód (zwracamy koszty dojazdów do pracy),

- dyspozycyjność i chęć do pracy;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.