Prace magazynowe - Dąbrowa Górnicza

OTTO Work Force

Dąbrowa Górnicza, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu
Nr ref. MA/02/2018/R7

Rejon: Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie

Opis stanowiska:
-Praca przy układaniu produktów spożywczych na palety,
-Składanie pustych kartonowych opakowań,
-Prace magazynowe.

Wymagania:
-Dyspozycyjność od zaraz,
-Chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- Praca od poniedziałku do piątku,
- Praca w systemie jednozmianowym,
- Stawka 14 zł brutto/h,
- Możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego

Zachęcamy do aplikowania również studentów.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.