Prace fizyczne - wykładanie towaru - Bielsko-Biała

OTTO Work Force

Bielsko-Biała, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prace fizyczne - wykładanie towaru
Rejon: Bielsko-Biała
Nr ref. AM/CAS/03/2014

OPIS STANOWISKA PRACY:
- Prace magazynowe i porządkowe,
- Wykładanie towaru na półki sklepowe,
- Prace pomocnicze na działach.

OFERTA:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

WYMAGANIA:
- Mile widziany status osoby uczącej się,
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Żywiołowość oraz dynamiczność,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Rzetelność i odpowiedzialność.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy, zapraszamy do przesłania swojego CV w języku polskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Nr wpisu do rejestru zatrudnienia: 2590

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.