Praca z wykorzystaniem języka francuskiego

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Administracja biurowa

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami zagranicznymi, rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń oraz analizowanie problemów związanych z obsługą komputera wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka francuskiego (B1 - C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i chęć do nauki
  • Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z możliwością bezterminowego przedłużenia
  • Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych na stanowisku pracy i podczas lektoratów z języków obcych
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie/karnety sportowe)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Praca w międzynarodowym środowisku dla światowych marek
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.