Praca z językiem niemieckim

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Opis stanowiska:

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za kontakt z klientami zagranicznymi, rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń oraz analizowanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Bogaty program szkoleniowy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych

 Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.