Praca z językiem niemieckim - Finanse

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1106909

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy w Warszawie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych obszarem księgowości ds. zobowiązań.

Osoby na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za weryfikację faktur, gromadzenie oraz procesowanie dokumentów wykorzystując program SAP, sporządzanie raportów, czy też wewnętrzną i zewnętrzną komunikację z klientami, dostawcami oraz innymi pracownikami firmy.

Poszukujemy kandydatów swobodnie posługujących się językiem niemieckim i angielskim, którzy pasjonują się obszarem księgowości. Mile widziane kierunkowe wykształcenie, bądź wcześniejsze doświadczenie na podobnych stanowiskach.

Nasz Klient gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę pracy, interesujące wyzwania oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa