Praca z językiem angielskim

Schron

01-402 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z biegłą znajomością języka angielskiego.
Zakres obowiązków:
- redagowanie pism w języku polskim
- obsługa biura (rozmówi korespondencji w języku polskim i angielskim).
- tłumaczenie tekstów (PL/ENG, ENG/PL),

Wymagania

Wymagania:
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18
- umiejętność redagowania pism w języku polskim
- bardzo wysoka kultura osobista i ogłada biznesowa
- dodatkowym atutem będzie umiejętność administrowania sklepu internetowego.

Proszę o zaproponowanie stawki miesięcznej netto.

Prezentacja firmy

Sklep Schron jest platformą detaliczną produktów oferowanych przez Grupę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce