Praca wakacyjna dla Studenta/Studentki - niemiecki lub francuski

Inter-Recruitment.pl s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Inter-Recruitment.pl. to dynamiczna firma rekrutacyjna, prowadzoną przez doświadczonych specjalistów z branży Business Process Outsourcing , której celem jest pozyskanie wykwalifikowanych pracowników dla międzynarodowych przedsiębiorstw, które podjęły decyzję o budowie i rozwuju centrum usług wspólnych w Polsce.

Obecnie przeprowadzamy kompleksowe projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branż: SSC/BPO.

Znasz bardzo dobrze język niemiecki lub francuski ?

Chcesz zdobyć interesujące doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji?

Szukasz pracy w większym wymiarze godzin na wakacje , a od października możesz pracować min. 20 godzin tygodniowo?

Stanowisko:

Nr. Ref.: STUDENT/2018

Dla naszego Klienta światowego lidera branży medycznej poszukujemy osoby do pomocy we wstępnej analizie i segregacji zamówień, we wsparciu w rozwiązywaniu zadań z wyliczaniu cen (pricing).

Profil kandydata:

  • bardzo dobra ( B2/ C1) znajomość języka niemieckiego lub francuskiego
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • mile widziane ekonomiczne lub techniczne kierunki studiów
  • dobra znajomość MS Office
  • dyspozycyjność min. 20 godzin w tygodniu ( w wakacje mile widziana większa dyspozycyjność)
  • doświadczenie w obsłudze Klienta - mile widziane
  • dokładność i skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i modyfikacja danych w SAP
  • Praca oparta o procesu biznesowe i analizę danych
  • Kontrola zamówień dotyczących sprzętu medycznego
  • Obsługa skrzynki e-mail ( outlook)
  • Przygotowywanie raportów

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
  • szkolenie z systemu SAP
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny grafik pracy
  • kontakt z językami obcymi

Prezentacja firmy

Inter-Recruitment.pl to dynamiczna agencja doradztwa personalnego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing