Opis stanowiska pracy

• kreowanie i kompleksowa organizacja projektów kulturalnych
• pozyskiwanie środków finansowych dla sektora kultury

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• kreowania projektów kulturalnych,
• wiedzy i doświadczenia z zakresu kompleksowej organizacji projektów kulturalnych,
• wiedzy i doświadczenia w dziedzinie pozyskiwania środków finansowych dla sektora kultury,
• doświadczenia w zakresie opracowywania umów, wniosków i ofert,
• umiejętności redagowania tekstów informacyjnych i promocyjnych,
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
• umiejętności pracy w zespole,
• odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy.

Dodatkowe atuty:

• wykształcenie wyższe,
• znajomość narzędzi promocji i public relations.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym (zawierającym opis doświadczeń zawodowych związanych z charakterystyką stanowiska) na adres korespondencyjny Centrum Kultury Agora, ul. Serbska 5a, 51-111 Wrocław, do dnia 12 września 2014 roku.

Dopisek na korespondencji: „ZESPÓŁ KREATYWNY”.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr. 113, poz. 883)”.

Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Powiadomienie wybranych osób o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną nastąpi do dnia 18 września 2014 roku.

Prezentacja firmy

Centrum Kultury AGORA jest ośrodkiem kulturalnym dzielnicy Różanka, a je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne