Praca w zakladzie przetworstwa miesnego - rzeznikow na wolowine

360 Recruitment Ltd.

Bedford, zagranica

Od: 360 Recruitment Ltd.
Miejsce pracy: Bedford

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 5

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne

Praca w zakladzie przetworstwa miesnego - pilnie poszukiwani klasowacze wolowiny

O naszej firmie

360 Recruitment Ltd jest pierwszoligowym dostawca rzeznikow i ubojowych z duzym doswiadczeniem w pracy na producji w przemysle miesnym.

Szukamy rzeznikow na klasowanie wolowiny do fabryki w Bedfrod.

Opis stanowiska

Szukamy osob, ktore maja doswiadczenie przy obrabianiu wolowiny.
Start mozliwy nawet dzisiaj!!!

Wymagania

Doswiadczenie na klasowaniu wolowiny

Jesli jestes zainteresowany wspolpraca aplikuj juz dzisiaj