Praca w Warszawie dla fryzjera-stylisty

MAD Polska Sp. z o.o.

00-815 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem i planami otwarcia drugiego salonu poszukujemy fryzjerów posiadających doświadczenie i lubiących pracę w tym zawodzie.

Oferujemy stabilną pracę w dobrej atmosferze, atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja) i możliwości rozwoju (szkolenia).

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Po okresie próbnym oferujemy stałe zatrudnienie na korzystnych warunkach.

Wymagania

Wymagamy min. 1 roku doświadczenia w zawodzie fryzjera.
Od przyszłych pracowników oczekujemy kreatywności, zapału i chęci doskonalenia swoich umiejętności oraz wysokiej kultury osobistej.

Prezentacja firmy

Salon fryzjerski.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 775PLN - 2 775PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
W okresie próbnym stałe wynagrodzenie 2000 zł netto.
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna