Opis stanowiska pracy

Praca polega na sprzątaniu mieszkań, domów prywatnych  oraz biur.

- Praca w systemie godzinowym = 85sek/h, od poniedziałku do piątku; minimum 130 godzin na jedną osobę w pierwszym miesiącu pracy- ilość godzin stopniowo rośnie.
- Możliwość pracy w weekendy
- Kilkudniowe szkolenie z doświadczonym personelem
- Firma zwraca koszty dojazdu do klientów, parkingi oraz oferuje myjnię firmową dwa razy w miesiącu

Gwarantowane minimum 130 godzin = 11000 SEK.
Średnio wychodzi 160 godzin na osobę w miesiącu.

Dla chętnych organizowane jest zakwaterowanie.

Chętnie odpowiem na więcej pytań. Jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.

Numer KRAZ: 14145

Wymagania

Chęć do pracy.
Mile widziane zespoły dwuosobowe z przynajmniej jedną kobietą, jednakże pojedynczych kobiet do pracy również potrzebujemy.

Prezentacja firmy

Firma MDB Mateusz Bolesta świadczy usługi agencyjne. <br/> <br/>Numer ew... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
okazjonalne
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca w hotelu / Turystyka