Opis stanowiska pracy

Chciałbyś zdobyć nowe doświadczenia zarabiając dobre pieniądze? Zbliżają się wakacje i nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? A może praca za granicą nie jest Ci obca ? Dołącz do już ponad 4000 osób pracujących dzięki Nam na terenie całej Holandii.
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ BEETSMA SP. Z O.O. pomoże Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy, oferując przy tym pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i zapewniając opiekę polskiego koordynatora już na miejscu pracy.
Holandia- praca w szklarni i magazynie

Opis stanowiska:
Poszukujemy osób, które chciałyby podjąć pracę w szklarni bądź w magazynie w Holandii (asortyment to głównie warzywa, kwiaty oraz rośliny doniczkowe).
Praca polega na pielęgnacji i ścinaniu roślin szklarniowych oraz ich sortowaniu, pakowaniu.

Oferujemy:
- Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
- transport
- ubezpieczenie
- pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności przed wyjazdem

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
- znajomość języka angielskiego nie jest konieczna lecz mile widziana
- możliwość wyjazdu od zaraz
- motywacji do pracy
- prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne