praca w supermarkecie- Tarnowo Podgórne

Beetsma Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
• rozliczanie kasy po zakończonej zmianie
• prace pomocnice związane z organizacją pracy sklepu

Wymagamy:

• aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• odpowiedzialności i uczciwości
• pozytywnego nastawienia i chęci do pracy z klientami
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• pracę w pełnym wymiarze czasu lub dodatkowo
• zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
• atrakcyjną stawkę godzinową
• pełne przygotowanie do obejmowanego stanowiska
• miłą atmosferę pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany proszę również o kontakt pod nr telefonu: 720-811-832 lub 508 569 193

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne