Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej, ambitnej pracy ?
Zależy Ci na rozwoju i pracy w zgranym zespole ?
Jesteś urodzonym sprzedawcą lub chcesz nim zostać ?
Jeśli, chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś/eś TAK, mamy ofertę pracy dla Ciebie !

Oferujemy:
- umowę zlecenie (po 2 miesiącach umowę o pracę),
- atrakcyjne wynagrodzenie (2000 zł netto) + premia,
- pracę w godzinach otwarcia sklepu,
- ciekawą pracę w polskiej firmie.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- obsługa klientów,
- obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych.

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
- min. średniego wykształcenia,
- doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
- komunikatywności,
- dyspozycyjności.

Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Nie zwlekaj! Koniecznie wyślij nam swoje CV !

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta