Praca w sklepie internetowym

Lukasart s.c.

Nadarzyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję tylko i wyłącznie mężczyzny do Pracy w sklepie internetowym w Nadarzynie.
Do zadań pracownika będzie należało:
Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
Obsługa klientów w sklepie
Wystawianie faktur/rachunków/listów przewozowych
Pakowanie towaru do wysyłki
Wymagania :
Podstawowa znajomość oprogramowania MS Office
Mile widziane doświadczenie z obsługi Allegro i fotoShop
Prawo jazdy kat. B
Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
Duża aktywność i zaangażowanie
Umiejętność pracy z dużą ilością informacji i pod presją czasu
Doświadczenie w obszarze obsługi klienta i sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV (ze zdjęciem).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się handlem narzędzi

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie