Praca w sklepie internetowym - obsługa klienta

Sambora

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca na umowę zlecenie przy obsłudze sklepu internetowego.
Czego wymagamy:
- sumienności
- zaangażowania
- samodzielności
- obsługi komputera
- znajomość funkcjonowania serwisów aukcyjnych, sklepów internetowych

Obowiązki:
- zdobywanie nowych klientów i obsługa dotychczasowych
- przygotowywanie zamówień
- umieszczanie nowych ofert w sklepie internetowym
- przygotowywanie ofert w serwisach internetowych
- obsługa portali społecznościowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkcyjną. Sprzedające swoje wyroby poprzez włas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce