Opis stanowiska pracy

Wydawca Dziennika Ubezpieczeniowego, profesjnalnego pisma skierowanego do branży ubezpieczeniowej, poszukuje osoby do pracy w redakcji.

Do zadań poszukiwanej osoby będzie należało:

  • przygotowanie informacji prasowych do publikacji
  • przygotowanie skrótów artykułów prasowych
  • redakcyjna obróbka tekstów
  • w perspektywie relacjonowanie wydarzeń z branży (konferencje, konferencje prasowe) oraz własne publikacje, najczęściej na bazie rozmów z ekspertami rynku.

UWAGA!

Praca w redakcji od 6.00 rano.

Wymagania

  • dobra znajomość języka polskiego, najmilej widziani absolwenci filologii polskiej
  • precyzja, systematyczność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość jęz. angielskiego

Branży ubezpieczeniowej nauczymy.

Prezentacja firmy

Dla ubezpieczeń prowadzimy:<br/>- profesjonalne konferencje (Insurance M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, w zależności od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo