Praca w Poczerninie- Nowe Stawki!! Ruszamy z produkcją

Adecco Poland Sp. z o.o.

Naruszewo, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Naruszewo

Miejsce pracy: Poczernin

Obowiązki:

• proste prace pomocnicze przy linii produkcyjnej
• pakowanie, sortowanie produktów

Wymagania:

• motywacja do pracy
• dyspozycyjność
• umiejętność pracy w grupie
• gotowość do pracy od zaraz
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

• pracę zmianową, wynagrodzenie godzinowe oraz system premiowy
• zdobycie doświdczenia oraz miłą atmosferę
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• możliwość rozwoju zawodowego oraz zatrudnienia bezpośrednio w firmie Klienta

Zadzwoń 695 060 665

lub wyślij sms o treści ,,Praca Poczernin’- oddzwonimy

Poleć nas innym, którzy szukają pracy!!!

Numer referencyjny: IM/04/SK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.