Agencja Zatrudnienia KS Service

Praca w Niemczech

Miejsce pracy: Horselgau

OBOWIĄZKI

Dla nas nie jest istotne czy jesteś doświadczonym pracownikiem, czy też jest to dopiero początek Twojej kariery zawodowej. Nieważne czy masz dwadzieścia czy pięćdziesiąt lat. Wymagamy jedynie chęci do pracy oraz zaangażowania.

WYMAGANIA

Co musisz zrobić, aby podjąć pracę? Nie musisz komunikować się w języku niemieckim. Nie musisz dokumentować nam swojego doświadczenia w branży.

Czego oczekujemy?

Niezbędne będą wizyty w dwóch miejscach:

Sąd - w celu otrzymania zaświadczenia o niekaralności, a także ZUS - aby uzyskać zaświadczenie o posiadaniu ubezpieczenia.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach polsko - niemieckich, a także organizujemy zakwaterowanie oraz wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na terenie Niemiec. Wynagrodzenie wynosi około 1000 EUR miesięcznie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy