Praca w Niemczech dla pokojowych

Tęcza-Bis

Mecklenburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię panie na stanowisko pokojowej do pracy w hotelu na terenie Niemiec.
Oferujemy:
- zakwaterowanie wraz z całodziennym wyżywieniem
- wynagrodzenie w kwocie 4000-4500 zł/netto miesięcznie.

Oczekujemy:
- samodzielności i dobrej organizacji pracy
- wysokiej kultury osobistej
- braku nałogów
- dyspozycyjności

Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w branży oraz znajomość języka.
Kontrak 6 m-ce z możliwością przedłużenia.

Prezentacja firmy

Firma działa od 2006 r w branży usług porządkowych. Realizujemy kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Praca na produkcji