Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy na hali w ręcznej myjni samochodowej w Katowicach.

Praca dorywcza lub na stałe.

ZADANIA:
kompleksowe mycie i sprzątanie pojazdów,
pranie tapicerek.

WYMAGANIA:
chęć do pracy,
sumienność i dokładność,
odpowiedzialność i zaangażowanie,
doświadczenie i zainteresowanie motoryzacją mile widziane,
prawo jazdy kat. B, będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
elastyczny czas pracy,
szkolenie na stanowisko,
atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV oraz załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Myjnia ręczna ROYAL- WASH.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta