Praca w markecie – wykładanie towaru – Gdańsk Szadółki

OTTO Work Force

Gdańsk Szadółki, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk Szadółki

OTTO POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: JS/Szad/06/2014

Oferujemy:
- pracę na umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy,
- bardzo dobrą atmosferę w pracy,
- stawkę godzinową

Obowiązki:
- wykładanie towaru na półki
- prace porządkowe,
- eksponowanie towaru na półkach,
- uzupełnienie braków,

- dyspozycyjność od zaraz,
- książeczka SANEPD - warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie w sklepie bądź magazynie,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.