T&S Group Sp. z o.o.
T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Praca w magazynie

Miejsce pracy: Tilburg

Opis stanowiska:
praca w magazynie sklepu internetowego zajmującego się sprzedażą m. in. ubrań, kosmetyków, zabawek, książek
pakowanie i przepakowywanie z palet do skrzynek różnego rodzaju produktów
zbieranie zamówień
kontrola jakości towarów
pomoc przy rozładunku ciężarówek

Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii: zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
opiekę polskich rezydentów

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B. mile widziane
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach

Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie tnsgroup z załączonym CV oraz spełniające wymagane kryteria.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.