Opis stanowiska pracy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

Dla naszego klienta w Zwaagdijk poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik magazynu w Action Zwaagdijk 1681

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowisk pracy:

OFERTY BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA:

ORDER PICKING

  • kompletowanie zamowień za pomocą wózka z dołączonym kontenerem i przy pomocy zestawu słuchawkowego w języku polskim
  • układanie i pakowanie towarów na kontenerach
  • foliowanie kontenerów i odstawianie ich do doków załadunkowych

ROZŁADUNEK/ZAŁADUNEK KONTENERÓW

  • Rozładunek/załadunek kontenerów za pomocą wózka pompwagen

PRZEWOŻENIE TOWARÓW

  • przewożenie wózkami towarów na paletach w wyznaczone miejsce
  • układanie, pakowanie, sortowanie

BUDOWANIE WÓZKÓW KONTENEROWYCH

  • Budowa kontenerów przeznaczonych do kompletowania zamówień
  • Kontener składa się z drewnianej podstawy 80x80cm i metalowych ścianek bocznych wys.180cm

OFERTY Z WYMAGANYM J.ANG:

  • przyjęcie zwrotu towarów ze sklepów i ich rejestracja
  • układanie towarów na paletach lub na kontenerach

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO REACHTRUCK – wymagany certyfikat i doświadczenie

  • przewożenie wózkami bocznymi wysokiego załadunku towarów na paletach na wyznaczone miejsce

Wymagania:

  • KONIECZNA! dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • KONIECZNE! referencje od ostatniego pracodawcy
  • kontrakty na 9, następnie kolejne 9 i 5 miesięcy
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • Praca na dłuższy okres czasu - 23 miesiące
  • Stawki od 22 roku życia :
  • Orderpick/zwroty/towary niehandlowe - € 10,69 / h brutto
  • Rozładunek/załadunek kontenerów/przewożenie towarów/budowa wózków: € 10,15 / h brutto
  • Operator rechtruck – € 11,36 / h brutto
  • Pełen etat: 35-40 h tygodniowo

PŁATNE NADGODZINY:

  • Poniedziałek-piątek 20.00 -0.00 125 %
  • Poniedziałek-piatek 00.00 -6.00 150 %
  • Soboty 18.00 – 06.00 150%

Dobre zakwaterowanie (koszt € 89,50 tygodniowo)

Ubezpieczenie zdrowotne € 19,75 tygodniowo

Zapewniamy transport do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dziękujemy!

Prezentacja firmy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców