PRACA W MAGAZYNIE Z ODZIEŻĄ OD 1 GRUDNIA/ HOLANDIA

OTTO Work Force

Tegelen/ Venlo, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tegelen/ Venlo

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIKA W MAGAZYNIE Z ODZIEŻĄ HOLANDII

Nr. Ref: BM/TH/05/14/NL
Miejsce pracy: Tegelen/ Venlo- Blerick

Ilość wakatów: 10

Opis stanowiska pracy:
- rozpoczęcie pracy 1.12.2014 (wyjazd 29 listopada)
- zakończenie kontraktu- 15.03.2015- brak możliwości powrotu do PL na święta!
- zbieranie zamówień przy pomocy listy/ skanera manualnego/ systemu voicespeaking
- pakowanie produktów (odzież/obuwie)
- rozładunek kontenera z produktami tekstylnymi
- szykowanie zamówienia do wysyłki
- załadunek produktów
- drobne prace porządkowe
- praca w temperaturze pokojowej

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową
- przewóz do Holandii
- zakwaterowanie
- przejazd z miejsca zamieszkania do pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe- początkowo 8.81 euro brutto, po 12 tygodniach podwyżka do 9.02 euro brutto za każda przepracowaną godzinę
- ubezpieczenie
- opiekę polskiego koordynatora
- pracę w renomowanej, amerykańskiej firmie odzieżowej
- pracę dwuzmianową - ranna i popołudniowa

Wymagania:

- dobra znajomość języka angielskiego/ niemieckiego/ holenderskiego (min. poziom B2) - warunek konieczny!
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- posiadanie konta walutowego w walucie EURO

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Wymagania:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.