Praca w magazynie świeca zapachowych

SBA Flex Recruitment

Tilburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca przy zbieraniu zamówień, pakowaniu świec do kartonów oraz przygotowaniu gotowych produktów do transportu.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Motywacja do pracy również w weekendy
Dobra kondycja fizyczna
Doświadczenie jako pracownik w magazynie mile widziane
Mile widziane osoby mieszkające prywatnie w okolicy Tilburga - atrakcyjny bonus!

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie