Opis stanowiska pracy

Poszukujemy magazynierow do pakowania paczek , wystawiania paragonow , faktur,miłe widziani studenci ,stawka godzinowa ,(10zł),praca w godz 8-16 lub 10-18,Wymagamy dobrej koncentracji i uważanego liczenia.Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia , przeszkolenie w pracy magazynowej,,oraz możliwość podpisania umowy o pracę

Prezentacja firmy

Firma jest liderem w produkcji bielizny damskiej,posiadamy prężni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 1 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka, Praca Praca dla studenta