Pracownik hotelu- obsługa bufetu śniadaniowego

Derksen Polska Sp. z o.o.

Juist, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik hotelu- obsługa bufetu 4****

Miejsce pracy: Niemcy, Wyspa Juist

•Obsługa bufetu śniadaniowego, obiadowego
•Czynności związane z obsługą kelnerską (sporadycznie) konferencje, bankiety oraz imprezy okolicznościowe
•Nadzór nad powierzonym sprzętem gastronomicznym
•Dbałość o estetykę sal

Oferujemy:
•Zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej w pełnym wymiarze godzin
•Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
•Zakwaterowanie oraz wyżywienie (trzy posiłki dziennie)
•Bezpłatne szkolenia wewnętrzne
•Pracę do grudnia 2017 roku (możliwa prowizja za przepracowany pełny kontrakt)

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (gastronomia)
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
grudzień 2017
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta