Praca w Hotelarstwie i Gastronomii

Professional Work Service

Niemcy, zagranica

Od: Professional Work Service
Miejsce pracy: Niemcy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca w hotelu / Turystyka

Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service ( nr rej. agencji 8225) poszukuje kandydatów, gotowych podjąć pracę u naszych klientów z branży hotelarskiej i gastronomicznej.

OPIS STANOWISKA PRACY

Oferowane przez nas stanowiska zlokalizowane są na terenie całych Niemiec. W ramach współpracy pomagamy w organizacji wyjazdu oraz w trakcie pobytu za granicą.

Nasze usługi są całkowicie darmowe! Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat! Skorzystanie z naszej oferty oznacza zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy, bezpośrednio u pracodawcy. Wynagrodzenie uzależnione jest od stanowiska i doświadczenia, zawsze obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie.
W ramach aktualnej rekrutacji prowadzimy nabór na następujące stanowiska:

  • Kucharz
  • pomoc kuchenna
  • barman
  • kelnerka
  • pokojówka
  • pracownik recepcji

WYMAGANIA

Znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym (pozwalającym na swobodną, samodzielną komunikacje), doświadczenie, kultura osobista, profesjonalne podejście do wykonywanej pracy!
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje Cv (koniecznie z aktualnym zdjęciem) wraz z podanym okresem dyspozycyjności a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.