Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie sortowanie, ważenie oraz pakowanie produktów spożywczych. W przypadku kwiatów jest to pakowanie kwiatów w foliowe osłonki, czy też robienie bukietów. Mogą być to także prace na magazynie przy użyciu ręcznych lub elektrycznych wózków do przewozu palet oraz przy użyciu wózków widłowych.

Nie wymagamy znajomości języka czy doświadczenia. Wystarczą chęci do pracy. Kandydaci z uprawnieniami np. na wózki widłowe mogą liczyć na wyższą stawkę.

Oferujemy:

-legalną pracę za granicą
-dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem
-zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
-opiekę polskojęzycznego koordynatora
-firmowe zakwaterowanie
-darmowy transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy
-ubezpieczenie zdrowotne

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji