Praca w Holandii przy ścince róż. Darmowy transport do NL

Charlie works Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Holandia

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Poszukujemy pracowników dla jednego z naszych holenderskich kontrahentów na stanowiska:

Pracownik szklarni - praca przy ścinaniu róż na szklarni.

Pracownik sortowni - praca przy maszynie sortującej róże/pakowanie

Praca w miejscowości Delfgauw

ZADANIA:

- Ścinka róż na szklarni

- Pielęgnowanie róż

- Sortowanie - kontrola jakości

- Przygotowywanie kwiatów do wysyłki

WYMAGANIA:

- Dyspozycyjność do wyjazdu na długi okres, min. 1 rok

- Dyspozycyjność do pracy 6 dni w tygodniu

- Zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się

- Sprawność manualna

- Mile widziane doświadczenie w szklarni

- Dobra kondycja fizyczna i stan zdrowia

- Dyspozycyjność do pracy na szklarni

OFERUJEMY:

- Firmowe zakwaterowanie i ubezpieczenie

- Opiekę polskojęzycznego koordynatora

- Stałą prace z dużą ilością godzin

- Bezpłatny dojazd do pracy (rower)

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.