Opis stanowiska pracy

Wolf-People-Recruitment to firma oferująca atrakcyjne i sprawdzone ogłoszenia o prace od pracodawców z całej UE. Znajdziesz u nas oferty z kilkunastu branż. Dodatkowo mamy dla ciebie szereg porad dotyczących pracy za granicą oraz korzystne oferty od naszych firm partnerskich.

Praca w Holandii przy drobiu dla kobiet i mężczyzn.

7.50 EURO za godzinę
praca5 dni w tygodniu
40 godzinny tydzień pracy
Kontrakt na rok czasu (minimalny okres kontraktu to pół roku).
Praca dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy przez minimum rok czasu lub dla osób po szkole.

Prezentacja firmy

Wolf-People-Recruitment to firma oferująca atrakcyjne i sprawdzon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo