Praca w Holandii - Program Praca 56+

OTTO Work Force

Holandia, zagranica

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia

Program „Praca 56+” stworzony przez międzynarodową agencję pracy OTTO Work Force jest odpowiedzią na potrzeby osób, które nie mogą znaleźć stałego zatrudnienia na obecnym rynku pracy w Polsce.

W ramach programu każda z osób ma zagwarantowaną pomoc ze strony koordynatora przy wyborze odpowiedniej oferty pracy, przy wypełnianiu dokumentów oraz ze wszystkimi sprawami związanymi z organizacją wyjazdu lub życiem i pracą za granicą.

Nr. ref. AP/A/2017

Miejsce: Pracy Holandia

Informacje o pracy:
- wynagrodzenie w euro
- umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- opiekun na miejscu,
- zorganizowane mieszkanie i dojazd
- ubezpieczenie
- pomoc ze wszystkimi formalnościami oraz w sprawach związanych z życiem i pracą za granicą
- możliwość wyjazdu od zaraz
- oferta kierowana jest do wszystkich osób, które szukają pracy

Obowiązki:
- zbieranie zamówień
- pakowanie produktów
- różne prace magazynowe i produkcyjne

Wymagania:
- w ramach programu nie musisz znać języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.