Praca w Holandii od 7 grudnia do 7 stycznia! Bez wiekówki. Bonus 150 euro!

Beetsma Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (cert. APT 5169) poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii w okresie świątecznym.

Oferujemy pracę w następujących sektorach:

- produkcja,

- logistyka

- ogrodnictwo.

Praca na okres od 07 grudnia do 07 stycznia! Dla osób chętnych możliwość przedłużenia!

Bonus świąteczny 150 euro wypłacane po 4 tygodniach!

Wymagania

- dyspozycyjność do pracy w okresie świątecznym

- gotowość do wykonywania pracy fizycznej

- dobry stan zdrowia

- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

- legalną pracę w Holandii

- tygodniowy system wypłat

- premię w wysokości 150 euro

- opiekę koordynatora

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt pod numerem:

733-359-207

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie