Praca w Holandii nr ref. MG/03/2014/H

OTTO Work Force

Białystok, podlaskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białystok

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów z terenu województwa podlaskiego do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu - Nr ref. MG/03/2014/H

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska:
- zbieranie zamówień (odzież, zabawki, płyty)
- pakowanie, skanowanie produktów.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność od zaraz
- zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- opieka polskiego personelu
- zorganizowanie zakwaterowania wraz z dojazdem do pracy
- ubezpieczenie
- umowę agencyjną

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych.

W temacie maila proszę wpisać: MG/03/2014/H
Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.