Praca w godz. 6:00-14:00- przygotowywanie kanapek w Piekarnio-cukierni

Baccata Training Sp. z o.o.

02-672 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przystanek Piekarnia zatrudni osobę do przygotowywania kanapek.
Praca w godzinach 6:00-14:00 w lokalu przy ul. Puławskiej 50.

Wymagamy jedynie posiadania badań lekarskich lub książeczki sanepidowskiej-wszystkiego Cię nauczymy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV- skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły.

Wymagania

Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Prezentacja firmy

Baccata Training Sp. z o.o. to firma szkoleniowo-doradcza.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne