Praca w firmie medialnej w Gliwicach

TVPasja Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

TVPasja firma medialna z Gliwic poszukuje do pracy studentów do 25 roku życia na stanowisko koordynator ds. sprzedaży kanałów telewizyjnych.
Po okresie 3 miesięcy możliwość zatrudnienia na umowę stałą. Pensja stała oraz prowizja .
Wymagania ; znajomość angielskiego w stopniu minimu średnio- zaawansowanym. Prawo jazdy, dyspozycyjność.
Ogłoszenia proszę kierować na maila

Prezentacja firmy

TVPasja to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku medialnym. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo