Praca w dziale Sprzedaży lub Zakupów - od zaraz

Gamedia Sp. z o.o.

51-641 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma zajmuje się handlem oprogramowaniem i grami komputerowymi przy użyciu najnowocześniej i najwygodniejszej w dzisiejszych czasach metodzie elektronicznej dystrybucji. Współpracujemy wyłącznie z klientami biznesowymi. Gamedia-pl działa na branżowym rynku już od 6 lat i wciąż się rozwija.

Obecnie w związku z podejmowaniem nowych projektów poszukujemy

Pracowników do działu Sprzedaży lub Zakupów

Oba stanowiska mają charakter biurowy a głównymi narzędziami pracy są komputer i internet.

W przypadku stanowiska sprzedażowego zakres obowiązków będzie się opierał na obsłudze klienta od strony sprzedaży i przeprowadzenia procesu prezentacji asortymentu, przedstawienia aktualnej oferty cenowej ,warunków płatności i dostawy usługi.

Od strony stanowiska zakupowego zakres obowiązków będzie obejmował wyselekcjonowanie najatrakcyjniejszej oferty spośród dostępnych u naszych dostawców i przeprowadzenie procesu zakupu towaru lub usługi.

W obu przypadkach zadaniom głównym towarzyszyć będzie praca z narzędziami typu MS Office.

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie,
  • początkowe wynagrodzenie podstawowe w przedziale 1 500 - 2 000 złotych netto miesięcznie,
  • system premiowy,
  • szkolenia i spotkania integracyjne organizowane przez firmę,
  • miła i profesjonalna atmosfera pracy w młodym zespole,
  • wygodne i nowoczesne narzędzia pracy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • wysoko kultura osobista,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność do pracy na pełen etat,
  • mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym.

Prezentacja firmy

Gamedia to firma, która specjalizuje się w cyfrowej dystrybucji gier kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie