Praca w dziale sprzedaży i marketingu - dla studentów, absolwentów

Klient Infopraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy młodych, ambitnych osób, które chcą się rozwijać i zdobyć cenne doświadczenie w dziale sprzedaży i marketingu.

Jesteśmy młodą, dynamiczną, szybko rozwijającą się firmą z ogromnymi planami na rozwój w ciągu najbliższego roku. W związku z tym, że popyt na nasze usługi rośnie, poszukujemy nowych pracowników.

Wymagania:

• Profesjonalny wygląd i postawa
• Solidna etyka pracy jest wskazana, ponieważ Twój wskaźnik sukcesu, zarobki oraz możliwości rozwoju zależą od wyników
• Doskonałe umiejętności komunikacji
• Umiejętności zarządzania czasem oraz robienia kilku rzeczy naraz to konieczność
• Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Nie wymagamy doświadczenia!

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta