PRACA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA - J. NIEMIECKI

Inntrade s.c.

Wrocław, 50-208, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma EternalCar specjalizuje się w handlu na platformach eBay w całej Europie. W naszych 4 głównych sklepach eBay oferujemy klientom ponad 10.000 produktów.

Nasza Firma nie wykonuje połączeń wychodzących i nie sprzedaje żadnych produktów drogą telefoniczną.

Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

- kompleksowa (telefoniczna oraz mailowa) obsługa Klienta w zakresie realizacji, aktualizacji i monitoringu zamówień oraz dostaw

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami z Niemiec i Austrii

- tłumaczenia związane z nowym asortymentem w sklepie internetowym

W zamian oferujemy:

- motywacyjny system wynagrodzenia

- pracę w bardzo młodym i rozwijającym się zespole

- pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, 9.00-17.00 lub 10.00-18.00

- pewność pracy w stabilnej firmie i międzynarodowym środowisku

- pracę w biurze w centrum Wrocławia na ul S. Dubois (przy Uniwersytecie Wrocławskim)

Rekrutacja na to stanowisko będzie trwała do niedzieli 15.06.2014 i w tym czasie czekamy na zgłoszenia. Po zakończeniu rekrutacji będziemy się kontaktowali z wybranymi Kandydatkami / Kandydatami w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jak również możliwy termin rozpoczęcia współpracy.

W temacie maila prosimy wpisać Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- doskonałej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
- statusu Studentki / Studenta (I - IV rok studiów)
- umiejętności pracy samodzielnej i zespołowej
- dobrej organizacji czasu i miejsca pracy

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa