PRACA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA - J. ANGIELSKI

Inntrade s.c.

Wrocław, 50-208, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy wsparcia naszego zespołu w zakresie Obsługi Klienta Angielskojęzycznego.

Opis stanowiska:

- bieżąca kompleksowa (telefoniczna oraz mailowa) obsługa Klienta w zakresie realizacji, aktualizacji i monitoringu zamówień oraz dostaw

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami z Wielkiej Brytanii

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w młodym i rozwijającym się zespole w przyjaznej atmosferze

- pewność pracy w stabilnej firmie i międzynarodowym środowisku

- zatrudnienie w firmie z siedzibą w centrum Wrocławia

- pracę 5 dni w tygodniu

Osoby poważnie zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez portal infopraca

Wymagania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i gotowość do używania go w codziennej pracy

- status studentki / studenta (I - IV rok studiów)

- wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta

- samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów oraz bardzo dobra organizacja pracy

- umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w sprzedaży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce